CHMIELOTY 2024

XIV Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 23-25.08.2024

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

Nowa strona Chmielotów

Witamy wszystkich. 24 sierpnia 2012 roku ruszyła nowa strona internetowa poświęcona naszej imprezie towarzyszącej Chmielakom. Od trzech lat małymi kroczkami organizujemy piknik paralotniowy, który nazwaliśmy CHMIELOTY bo nic trafniejszego nie przychodziło nam do głów. Impreza z roku na rok skupia coraz większą rzeszę pilotów z całej Polski z czego cieszymy się najbardziej. Wszystkie informacje dotyczące tej fajnej imprezy będziemy zamieszczać na nowo powstałej stronie.

pozdrawiamy

Piloci z KSP


Spot Chmielotów

Wielkie podziękowania dla chłopaków ze WSCHODNIA.TV za szybkie skonstruowanie mini spotu reklamującego tegoroczne CHMIELOTY :)

 

 

CHMIELOTY 2012

Chmielaki tuż, tuż.....

Jak ten czas nieubłagalnie szybko mija, no właśnie zbliża nam się już kolejna edycja pikniku paralotniowego, który będziemy organizować już trzeci raz z rzędu podczas chmielakowych dożynek.

Poprzednia impreza pomimo bezdeszczowej pogody ku uciesze nas wszystkich  niestety nie dopisała z uwagi na duży wiatr. Tak czy siak w tym roku Chmielaki odbywają się od 17 do 19 sierpnia i w tym czasie organizujemy piknik paralotniowy CHMIELOTY 2012 na który serdecznie zapraszamy.

chmieloty 2012

Czytaj więcej: CHMIELOTY 2012